040 | ZLATÁ BRÁNA
SÁGNER Augustin (1891 – 1946)
- vyvolávací cena: 36 000 CZK
- Letní online aukce 2022 (25.8.)
Olej na plátně, 55 x 38,5 cm, rámováno.